Nasze przedszkole

Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny  rozwój wszystkim wychowankom oraz poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Opiekę nad dziećmi sprawuje kompetentna kadra pedagogiczna  z doświadczeniem, stale podnosząca swoje  umiejętności i kwalifikacje.

W budynku naszego przedszkola  mamy 4 kolorowe, słoneczne sale  wyposażone w pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Obok każdej sali znajduje się szatnia oraz łazienka. Podczas pobytu  w przedszkolu dzieci korzystają także z sali zabaw  tzw. Kuleczkowa . Obecnie  do przedszkola uczęszcza 104 dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które są członkami 4 grup-  MOTYLI, BIEDRONEK, SŁONECZEK i JAGÓDEK.

W przedszkolu dysponujemy nowoczesną kuchnią, w której przygotowujemy smaczne, zdrowe posiłki.

Przedszkole posiada piękny i duży plac zabaw wyposażony w bezpieczny sprzęt rekreacyjno-sportowy  oraz duży teren  zielony do zabaw ruchowych.