• Nasze przedszkole

• Nasze przedszkole zapewnia wszechstronny  rozwój wszystkim wychowankom oraz poczucie akceptacji i bezpieczeństwa. Opiekę nad dziećmi sprawuje kompetentna kadra pedagogiczna  z doświadczeniem, stale podnosząca swoje  umiejętności i kwalifikacje.

W budynku naszego przedszkola  mamy 6 kolorowych, słonecznych sal wyposażonych w pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci oraz jedną salę przeznaczoną na Klubik Dziecięcy. W każdej sali jest  łazienka. Dodatkowo posiadamy salę Doświadczania Świata oraz ,,kuleczkowo'' w którym jest też magiczny dywan.  . Obecnie  do przedszkola uczęszcza 143 dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, które są członkami 6 grup-  ,SŁONECZEK, BIEDRONEK, SÓWEK,TYGRYSKÓW, JEŻYKÓW i JAGÓDEK

W przedszkolu dysponujemy nowoczesną kuchnią, w której przygotowujemy smaczne, zdrowe posiłki. Posiłki dzieci jedzą na jadalni.

Mały Chłopiec Chętnie Zje śniadanie Rano. SVG, Cliparty, Ilustracje  Stockowe Oraz Ilustracje Wektorowe Royalty Free. Image 125673806.

Przedszkole posiada piękny i duży plac zabaw wyposażony w bezpieczny sprzęt rekreacyjno-sportowy  oraz duży teren  zielony do zabaw ruchowych.
          03.06.2020r. Zabawy na placu zabaw. - Przedszkole Miejskie nr 14 w Zamościu