Wycieczka

Rekrutacja

.

 

 

DZIECI PRZYJĘTE DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SUŁOSZOWEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/18

Są to dzieci kontynuujące Przedszkole i z pierwszego etapu

 

ROCZNIK 2012

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

1.

Adamek Helena

2.

Baranek Kamil

3.

Baranek Magdalena

4.

Bykiewicz Otylia

5.

Chmiest Antoni

6.

Czaja Nadia

7.

Dolny Franciszek

8.

Dziedzic Franciszek

9.

Gałka Aleksander

10.

Gąsiorek Alan

11.

Gęgotek Aleksandra

12.

Gęgotek Barbara

13.

Gęgotek Julia

14.

Gęgotek Julia – Wiktoria

15.

Glanowski Michał

16.

Górka Filip

17.

Gut Pola

18.

Kafel Paweł

19.

Kafel Piotr

20.

Kantor Antoni

21.

Kozioł Kamila

22.

Krawczyk Igor

23.

Krawczyk Jakub

24.

Krawiec Dominik

25.

Krawiec Lena

26.

Krawiec Maja

27.

Krawiec Marcin

28.

Marszałek Ksawery

29.

Nowak Marta

30.

Okrajni Oskar

31.

Pasek Jan

32.

Pasternak Maksymilian

33.

Pogan Milena

34.

Postołek Krzysztof

35.

Rink Antoni

36.

Sołtysik Jakub

37.

Świda Kacper

38.

Tyran Stanisław

39.

Zamarło Magdalena

 

ROCZNIK 2013

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

1.

Chmiest Piotr

2.

Czarnota Mateusz

3.

Frosik Tomasz

4.

Gałka Maksymilian

5.

Gęgotek Martyna

6.

Gorajczyk Paulina

7.

Górka Zuzanna

8.

Kaganiec Kacper

9.

Kijak Alicja

10.

Michalski Aleksander

11.

Milej Krystian

12.

Muzyk Sara

13.

Pietruszka Kornelia

14.

Staszel Wiktoria

15.

Szewczyk Amelia

16.

Tarasin Maja

 

 DZIECI PRZYJĘTE Z KRYTERIUM GŁÓWNEGO:

LP.

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

ROCZNIK

1.

Czernik Oskar                               

2014

2.

Gęgotek Mariusz                          

2013

3.

Łaskawiec Jan                               

2013

4.

Papiz Igor                                      

2013

5.

Pęczek Justyna

2013

6.

Rudziński Wiktor                         

2013

7.

Szewczyk Antoni

2014

 

 

     

DZIECI PRZYJĘTE DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SUŁOSZOWEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/18

z drugiego etapu

 

 

ROCZNIK 2012

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ DZECKA

1.

Grzanka Julia

 

ROCZNIK 2013

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

1.

Chmiest Antoni

2.

Gądek Martyna Apolonia

3.

Głowacka Laura

4.

Filo Mateusz

5.

Kocjan Maja

6.

Miodek Diana

7.

Pasternak Damian

8.

Pasternak Oskar

9.

Przywora Jan

10.

Roś Kamil

11.

Szewczyk Alicja

12.

Woszczek Magdalena

13.

Żurada Aleksandra

 

ROCZNIK 2014

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ DZIECKA

1.

Adamek Liwia

2.

Czaja Liwia

3.

Dziedzic Natalia

4.

Gorajczyk Anna

5.

Grzanka Błażej

6.

Kaczmarczyk Maja

7.

Kania Antonina

8.

Kijak Kajetan

9.

Kijak Natalia

10.

Kiszka Wiktoria

11.

Klima Michał

12.

Kocjan Natalia

13.

Krawczyk Jakub

14.

Kućmierz Aleksander

15.

Kućmierz Igor

16.

Miodek Brajan

17.

Momola Klara

18.

Pałka Mikołaj

19.

Pasek Bartosz

20.

Szewczyk Filip

21.

Szewczyk Wiktoria

22.

Wielgut Lena

 

Komisja w składzie: przewodnicząca – Hałaszuk Bogusława

                                                    członek:-  Marzena Marszałek

                                                                     - Ewa Zabielska

Wiadomości

Kontakt

  • Publiczne Przedszkole w Sułoszowej
  • (+12) 3896 063

Galeria zdjęć